WEB SİTENİZ DÜNYAYA AÇILAN OFİSİNİZDİR!

BİR WEB SİTENİZ MUTLAKA OLMALI.PEKİ NASIL OLMALI?

Teknolojinin hızla ilerlemesi; internetin evlerimize, işyerlerimize ve cep telefonlarımıza kadar kolayca girmeye başlamasıyla; en büyük marka, kurum ve kuruluşlardan, en küçük işletmeye kadar satış, tanıtım ve pazarlama stratejilerinin internet ortamına kaydığını görüyoruz.Günümüzde web sitesi olmayan işletme artık yok denecek kadar az.Bunun en büyük sebebi kuşkusuz, sadece bir web sitesi edinerek binlerce hatta milyonlarca insana şirketinize maliyeti olmadan ulaşabilmek ve bunu 7/24 yapabilmek.

Peki sıradan bir web sitenizin olması, markanızı prestijli ve doğru tanıtmanıza ne kadar katkı sağlayabilir? Ofisinizi görmeyen, hatta markanızı ve sizi tanımayan binlerce potansiyel müşterinin, sitenizi ziyaret ettiğinde gördüğü manzara, markanız hakkında ilk algıyı oluşturacaktır.Bu algıda, markanızın değeri, müşterinize ve işinize gösterdiğiniz saygı, hatta şirketinizin ekonomik durumuyla ilgili bile fikir edinebilecek etkenler vardır.Markanız sektörde lider olsa bile, kötü bir web sitesiyle liderliğinizi gölgelemiş olursunuz.Nasıl ki ofisimize özen gösteriyor, kötü görünümlü mobilyalar yerine deri koltuklar, şık dekorasyonlar yapıyorsak, sitemizde bir okadar şık ve prestijli durmalı.

Web siteniz nasıl olmalı?

1-Web sitenizin arayüzü, kurumsal kimliğinizle ve logonuzla uyumlu olmalı.

2-Sektördeki rakiplerinizin sitelerinden farklı ve şık olmalı.

3-Siteniz size özel olmalı. Sitenizin yazılımı bittikten sonra size teslim edilecek bir yönetim paneliyle tüm içeriği yönetebilmelisiniz. Hazır şablonlar ,daha önce var olan siteler kullanılmamalı.

2-Mobil cihazlardan rahatlıkla kullanılabilecek yazılım ayarları yapılmış olmalı.

3-Site içi ve dışı seo ayarları yapılmış olmalı ki, bu sizi Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında üst seviyede çıkaracaktır. Sitenizin görünen yüzünün yanı sıra görünmeyen alt yapı(yazılım) kısmı da oldukça önemlidir.

4-Anasayfanız ziyaretçiyi sıkmamalı tam aksine siteyi gezmeye teşvik etmeli. Ana sayfanızda gerekli mesajları doğru şekilde verdiğinizde, metinsel içeriğinizi iç sayfalarda verebilirsiniz.

5-Web siteniz, yazılım konusunda dünya trendleri takip edilerek yapılmış bir site olmalı.Teknoloji hızla ilerlediğinden, eski sitelerde kullanılmış olan animasyon, efekt gibi unsurların güncel olması gerekmektedir.

6-Sosyal medyanız aktif ve güncel olup, sitenizle bağlantılı olmalı. Unutmayınız, sosyal medyanın gücünü kullanarak hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz.

Tüm bu saydığımız önemli faktörleri göz önünde bulundurarak siz değerli müşterilerimize bu alanlarda hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Markanızın gelişmesi ve hedeflerinize sizi doğru bir şekilde yönlendirmek bizim birinci görevimiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>